Reference

Adam & Adam s.r.o.
Brno
Žádný problém se nikdy nevyskytl, takže jsme vlastně na Vaši knihovnu již zapomněli -:). To berte jako největší poklonu. Děkujeme za Vaši knihovnu, bez ní bychom vůbec netušili, co dělat.
AHMOSE SOFTWARE s.r.o.
Frýdek Místek
Vaše DLL knihovna funguje výborně a bez problému, moc Vám děkuji
ALLTOYS, spol. s r.o.
Praha 2

Apatyka servis s.r.o.
Praha 10

APL Expert s.r.o.
Brno
Vaše DLL jsou naprosto bezproblémové. Jejich služby v rámci ekonomicko-informačního systému využívá zhruba 10 našich zákazníků a nikdy nebyl žádný problém.
APOLO Soft, s.r.o
Mukařov
Implementace bez problémů, software dělá co má.
BILLcom spol.s r.o.
Nové Město nad Metují
Produkt EET.DLL užívám v aplikaci pro prodej z auta. Oceňuji jednoduchost voláni objektu, stabilitu, dobrou dokumentaci a rychlou podporu.
Com-Sys Software
Praha 2
Knihovnu jadu.dll používáme pro náš program eÚčtenky k plné spokojenosti.
Česká zemědělská univerzita
Praha-Suchdol

Datainfo s.r.o.
Červený Kostelec
Vaše knihovna je super, bez problémů funguje naprosto spolehlivě.
Dibaq a.s.
Žamberk

DRINGS, spol. s r. o.
Turnov
Knihovnu EET.DLL využíváme v našem ubytovacím softwaru pro autokempy a zároveň ve fakturačním modulu našeho softwaru pro řízení výroby. Pan Dudek nám s implementací ochotně pomohl. U klientů máme knihovnu nasazenou od listopadu 2016 a za celou dobu nebyl žádný problém a komunikace s EET funguje dle očekávání.
E-SOFT , spol. s r.o.
Brno
Naši klienti požívají BPMF.exe k naprosté spokojenosti a bez jakýchkoli problémů. Je to přesně ten produkt, který jsme hledali.
Ekosoft(c)Net s.r.o.
Opava

ELCO plus s.r.o.
Planá

ESI-E, spol. s r.o.
Praha 12
Modul BPMFX.EXE je zabudován do programu KASA, který je programovou nadstavbou účetního programu UCTO2018 od firmy Tichý a spol. , ze kterého se využívá sklad a fakturace. Je to naprogramované ve starém dobrém PC FANDu. Program KASA je nainstalován u 15 zákazníků. Za 18 měsíců byly provedeny 3 servisní zásahy po náhlém přerušení internetové komunikace při bouřce.
Eurogym Fitness s.r.o.
Olomouc - Nová Ulice
Implementováno do softwaru evidence členů a prodeje. Bezchybný provoz. Rychlá implementace, perfektní technická podpora při implementaci.
EXWELL s.r.o.
Česká Skalice
Bezchybná funkce programu. Výborná spolupráce.
F.F.T., s.r.o.
Říčany

HCV group a.s.
Rožnov pod Radhoštěm
Aplikaci jsme použili a jsme s ní spokojeni (zákazníci jsou spokojeni J).
Hotel Bajkal s.r.o.
Františkovy Lázně
Knihovnu bez problému používáme v našem hotelovém systému s naprostou spolehlivostí. Implementace byla velmi jednoduchá a parametry zcela srozumitelné. Radost použít. Rád v budoucnu koupím i další aplikace.
ICS Praha s.r.o.
Praha 5

IF System Helios, s.r.o.
Držovice

Ing. Pavel Bílek
Kostelec nad Orlicí
Bezproblémová funkčnost, 100% podpora, maximální spokojenost.
Ing. Pavel Grygar
Mníšek pod Brdy
Ocenil jsem (a jistě jsem nebyl sám) už samotnou možnost získat knihovnu, která mi umožnila velmi jednoduše implementovat EET v prostředí FoxPro. Knihovna EETXP pracuje zcela spolehlivě v prostředích od WinXP/Server2003 až po Windows 10. Skvělý počin, bezchybný produkt a super podpora. Díky.
Jan Litoš
Povrly
Knihovna funguje bez problémů, pořizoval jsem jí ale hlavně kvůli třetí vlně, která se zatím odložila, používám jí tedy jen pro své potřeby, mám ji zahrnutou v programu napsaném v MS ACCESS 2010.
JIRRA software s.r.o.
Letohrad
Použitím EET.DLL jsme ušetřili spoustu času a nemuseli jsme programovat to, co pan Dudek již udělal. Všem, kteří potřebuji do svého software eet vřele doporučuji eet.dll. Když se ocitnete v nesnázích, pan Dudek Vám ochotně pomůže tak, jak pomohl nám.
Kitesport, s.r.o.
Praha 8
Vaše řešení považuji za optimální pro firmy, které mají zahraniční software, který neimplementuje změny české legislativy.
KŘÍŽŮV MLÝN s.r.o. PEČKY
Pečky
Naše firma využívá dll knihovnu propojenou s aplikací Microsoft Excel. Knihovnu používáme jak pro faktury tak pro hotovostní účtenky. Implementace byla jednoduchá a bezproblémová. Knihovnu používáme od spuštění EET a nezaznamenali jsme žádný problém. Děkujeme autorovi za tuto plně dostačující alternativu k drahým pokladním systémům.
KSoft s.r.o.
Slaný

LFC Group s.r.o.
Praha 4
S knihovnou EET jsme opravdu spokojeni, používáme ji ve více softwarech (VBA a Foxpro). Ušetřila nám mnoho práce.
Logapp ČR s.r.o.
Praha 2
S Vaším řešením jsme maximálně spokojeni.
LUXART, s.r.o.
Měnín
Elegantní a bezproblémové řešení s naprosto skvělou podporou.
manas.info s.r.o.
Praha 2
Ve svém pokladním systému ES manas, který vyvíjím v Delphi, používám aktuální verzi EET XP DLL knihovny firmy JADU. Práce s touto DLL knihovnou je bezproblémová a její podpora je excelentní. Mohu jen doporučit.
MAXOFT, s.r.o.
Praha 8

Mijabo spol. s r.o.
Kroměříž

Milan Úlehla Software
Kopřivnice

miOm, s.r.o.
Praha 4
Snadná a bezproblémová implementace EET v prostředí .NET, používáme v aplikaci R2S pro sportovní a relaxační centra. Více není co dodat.
N-I-C solutions, s.r.o.
Staré Město

NEFRIT Software s.r.o.
Starý Kolín
Knihovna funguje naprosto spolehlivě, nezaznamenali jsme nikdy žádný problém.
NOVAK SOFTWARE s.r.o.
Praha 4

OZO Czech Republic, s.r.o.
Liberec 1
DLL i EXE funguje bez problémů.
Petr Hyka
Vejprty

PETR SOFTWARE s.r.o.
Chrudim
Náš účetní software s Vaší knihovnou bez problémů funguje.
PH SERVIS s.r.o.
Praha 4
Knihovna DLL funguje bez jakýchkoliv problémů. Od prvního nasazení až do teď nevykázala žádný problém, takže si na ni ani nevzpomenu.. Jak pod WIN 7 tak verze pro WIN XP.
Primulus Group, s.r.o.
Ostrava, Mariánské Hory
Rychlá a bezproblémová intergarce EET.dll do našeho internetového obchodu. Za 2 roky provozu nedošlo ani k jednomu problému, co se týče funkčnosti dané knihovny a toho si velmi ceníme.
Prodirect s.r.o.
Hradec Králové

PROGOS s.r.o.
Lanškroun
Knihovna funguje, jednoduše se používá a ušetřila nám velké množství času.
PROSPEKS-IT, a.s.
Brno
Firma JADU resp. pan Dudek je profesionál, který zcela rozumí své práci. Knihovna pro komunikaci od začátku bezproblémově fungovala a pokud došlo k tomu, že něco nefungovalo (takřka vždy způsobeno ze strany FÚ), bylo vždy velmi rychle vyřešeno. Na stránkách je velmi dobře zpracovaný manuál a sekce častých problémů a jejich řešení. Navíc kdykoliv si člověk neví rady a zavolá panu Dudkovi, ten vždy ochotně poradí. Za společnost PROSPEKS-IT a.s. můžeme vřele doporučit
RadanSport s.r.o.
České Budějovice
Naprosto spolehlivé řešení bez chyb. Doporučuji.
Read s.r.o.
Praha 4
Vaši dll knihovnu používáme od náběhu povinnosti EET a chová se naprosto bezkonfliktně.
RESULT CONSULTING s.r.o.
Most

REZET s.r.o.
Topolná

RYANT, s.r.o.
Praha 4

Softwarová a informační společnost, spol. s r.o.
Vysoké Mýto
Vaši knihovnu používáme v našem firemním SW a jsme s ní spokojeni, funguje tak jak má a velmi nám usnadnila implementaci EET
Solitario s.r.o.
Žatec
K hodnocení nevím, co bych napsal. Snad jen že po krátkém dostání se do smýšlení autora proběhla implementace během několika hodin a vše funguje jak má.
Soliter a.s.
Jablonec nad Nisou
Používáme program BPMF.exe. Máme tímto jednoduchým a štíhlým způsobem vyřešeno odesílání do EET z našeho podnikového informačního systému v Oracle, ale používáme ho i s DOSovskou aplikací. Program spouštíme jako službu pomocí "auto.mat" . Od okamžiku nasazení a odladění (tj. od února 2017) jsme neměli ani jeden problém s odesláním dokladu do EET. Program funguje bezvadně.
Support System s.r.o
Hradec Králové
S vašim produktem jsme max. spokojeni. Knihovny nám běží na stovkách instancí našeho software Lupa NET. Knihovny jsou implementovány jak do skladového, tak do pokladního systému. Velmi oceňujeme i podporu, kterou k produktu poskytujete.
SW Morava s.r.o.
Ostrava Martinov
Zatím to používáme u dvou klientů, provoz bez problémů.
SWIETELSKY stavební s.r.o.
České Budějovice
Knihovnu používáme a ani nevíme že jí máme, což znamená že maká bez problémů.
SWM spol. s r.o
Prostějov

TANK 66 s.r.o.
Praha 6 - Břevnov
Vaše EET .dll používám od 12/16. Instalace, nasazení a provoz bez jakýchkoliv problémů. Od počátku provozu cca 10 výpadků (nutnost opakování). Z toho cca 8x překročený time-out z důvodu odezvy serveru nebo výpadek internetu a cca 2x prokazatelný výpadek na straně MF. Každý měsíc kontroluji podle výpisu z FS bez nalezených rozdílů.
TATRA TRUCKS a.s.
Kopřivnice

Team-SOFT s.r.o.
Dubnica nad Váhom

TJ SOKOL Troja
Praha 7 - Troja

U kapličky, spol. s r.o.
Újezd u Brna

VOK Beroun spol. s r.o.
Beroun
S knihovou jsem zcela spokojen, funguje bez problémů.
XDATA spol. s r.o.
Praha 10

Go to Top